Rezerwacje

  • ul. Francuska 11
    +48 22 616 24 32
  • ul. Belwederska 18a
    +48 22 840 50 60
  • English

Przyjecia weselne i okolicznościowe

Nasze restauracje w Warszawie doskonale  odzwierciedlają klimat i temperament narodowy. Dom Polski na Saskiej Kępie mieści się w pięknym dużym domu z funkcjonującym w sezonie zacisznym ogrodem. Restauracja wewnątrz posiada kilka kameralnych sal oraz oranżerię (zimowy ogród). Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na kameralne obiady po ceremonii zaślubin jak również cało nocne przyjęcia weselne z tańcami.

Dom Polski przy ulicy Belwederskiej 18 a mieści się mieści się w willi z lat 20. XX wieku tuż przy dawnym trakcie królewskim, nieopodal Łazienek Królewskich. Budynek zaprojektował znany i ceniony architekt Marcin Weinfeld – twórca przedwojennego warszawskiego drapacza chmur Prudential. Restauracja posiada kilka kameralnych sal, uroczą werandę oraz kameralny letni ogród.

W naszych restauracjach mamy bardzo dużo możliwości aranżacji wnętrz i ustawienia stołów zgodnie z życzeniem naszych gości, dlatego też zapraszamy do odwiedzania nas gdyż każde przyjęcie staramy się ustalać indywidualnie.

Mamy nadzieję ,że panująca tam domowa atmosfera i niepowtarzalny smak naszej kuchni przypadną Państwu do gustu.

Restauracja Dom Polski

realizacja: estinet.pl